Szkolenie – „Prezi – alternatywa dla Power Pointa”

21 października 2014 r. grupa zabrzańskich nauczycieli zgłębiała swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia prezentacji multimedialnych podczas warsztatów komputerowych zorganizowanych przez Klub Młodego Nauczyciela Oddziału ZNP w Zabrzu, które miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu. Tym razem poznawaliśmy program Prezi, który daje wiele możliwości w połączeniu z zasobami internetu. Prezi jest programem o wiele bardziej atrakcyjnym graficznie niż inne programy, które służyły do tej pory nauczycielom do prezentacji wiedzy na zajęciach lekcyjnych. Nauczyciele wyposażeni w nową wiedzę i umiejętności wykonali kilka próbek swoich pierwszych prezentacji w Prezi i z zapałem do pracy zakończyli szkolenie. Dziękujemy serdecznie kol. Agnieszce Duraj – naszej instruktorce, za przejrzyste i fachowe przybliżenie nam tajników obsługi programu Prezi.

W imieniu uczestniczek szkolenia – kol. Anna Janik

01_prezi 04_prezi